Meniu
Cos de cumparaturi

Transport gratuit la comenzile de peste 500 lei.

DRIVETRAIN KIT EXC 13T/52T

DRIVETRAIN KIT EXC 13T/52T
-13 %
DRIVETRAIN KIT EXC 13T/52T
765,45Lei
880,13Lei
144,51€
Pe comandă (livrare în 4-8 zile)

Kit lanț și pinioane – piesă originală KTM

Kit lanț și pinioane (DRIVETRAIN KIT EXC 13T/52T) este o piesă originală din fabrică pentru ansamblul „Roată spate” al motocicletelor KTM și GASGAS, produsă după specificațiile producătorului.

Specificații

Cod OEM00050002047
Denumire originalăDRIVETRAIN KIT EXC 13T/52T
AnsambluRoată spate (REAR WHEEL)
Ani catalog2015–2023
Compatibil cu mărcileKTM, GASGAS

Vezi unde se montează piesa pe motocicleta ta.

Alege motocicleta

Alte piese din fișa OEM „REAR WHEEL”

Motociclete compatibile

MarcaModelAni
KTMEXC-F 2502015
KTMXC-W 2502022-2023
KTMEXC 3002021
KTMXC-W 3002023
KTMEXC-F 3502015
KTMEXC-F 4502015
KTMXC-W 4502015
KTMXCF-W 4502023
GASGASEC 2502022-2023

Niciun model gasit

Verifica modelul sau anul, ori alege alta marca.

Modele OEM compatibile

MarcaAnModel
GasGas2023EC 250 (US)
KTM2023250 XC-W (US)
KTM2023300 XC-W (US)
KTM2023450 XCF-W (US)
GasGas2022EC 250 (US)
KTM2022250 XC-W TPI (US)
KTM2021300 EXC CKD (EU)
KTM2015250 EXC-F (EU)
KTM2015250 EXC-F FACTORY EDITION (EU)
KTM2015350 EXC-F (EU)
KTM2015350 EXC-F FACTORY EDITION (EU)
KTM2015450 EXC (EU)
KTM2015450 EXC FACTORY EDITION (EU)
KTM2015450 XC-W (US)

Niciun model gasit

Verifica modelul sau anul, ori alege alta marca.

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie