3RB260034800
KTM
145,00Lei
Disponibilitate:
In stoc (1)
Cantitate
Adaugă în Coş
Adaugă in Wishlist
Descriere
Review-uri
Sapca KTM RedBull Trucker Ride
100% COTTON
Este reglabila cu inchidere prin capse
Partea din spate este fabricata din plasa
Spune-ţi opinia
Autentifică-te
sau
Înregistrează un cont nou
pentru a putea scie o opinie
Etichete:
Sapca KTM RedBull Trucker Ride
3RB260034800
Acelasi producator
Aceasi categorie
Quickview
Air filter panel
79106004000EB..
159,28Lei
Adaugă în Coş
Adaugă in Wishlist
Quickview
-15 %
BRAKE DISC FRONT D=260MM
Capac airbox dreapta KTM 20-22 White
Capac airbox dreapta KTM 20-22 White.Potriveste pe modelele: KTM EXC/EXC-F 20-22, SX/SX-F 19-22...
Capac airbox stanga KTM 150/500 EXC 20-23 Orange
Capac airbox stanga KTM 20-22 Orange.Potriveste pe modelele: KTM EXC/EXC-F 20-23, SX/SX-F 19-22...
Capac airbox stanga KTM 20-22 White
Capac airbox stanga KTM 20-22 White.Potriveste pe modelele: KTM EXC/EXC-F 20-22, SX/SX-F 19-22...
Acoperis cort KTM
Acoperis cort KTMSolid aluminum frame (hexagon shape: 40 mm flat to flat side; aluminum thickness: 1.5 mm)Large triangular feet for better stability o..
-20 %
Borseta KTM Pure Comp
Breloc armura Acerbis
Breloc armura Acerbis78% PVC , 12% metal Dimensiuni aprox H 4cm x L 5.5cm..
Breloc cizma Acerbis
Breloc cizma Acerbis78% PVC , 12% metal Dimensiuni aprox H 5cm x L 3.5cm..
Breloc cizma Alpinestars Tech 10 Black
Breloc cizma Alpinestars Tech 10 Black100% cauciucInaltime 6cm..